O nas

Wydział Integracji i Rynku Pracy Urzędu Miasta Nowego Sącza sprawuje nadzór nad Sądeckim Urzędem Pracy, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej,
Środowiskowym Domem Samopomocy, miejskimi Domami Pomocy Społecznej,
a także urzędnikami realizującymi zadania z obszaru PFRON.
Wśród kompetencji wydziału znajduje się m.in. współpraca z organizacjami pozarządowymi
i innymi podmiotami, działającymi w obszarze polityki społecznej
na rzecz mieszkańców Miasta Nowego Sącza.

Menu strony

Obszary działania

- Lokalny Rynek Pracy
- Polityka Społeczna
- Wspierania organizacji NGO
- Instytucje Rynku Pracy
- Instytucje Pomocy Społecznej
- Powiatowa Rada Rynku Pracy
- Partnerstwo na rzecz Rynku Pracy
- Kampanie społeczneValid XHTML 1.0 Strict

Aktualności:


Wystartowały Bezpieczne Wakacje

27 czerwca 2016 r.


W niedzielę przed sądeckim Ratuszem zainaugurowana została akcja "Bezpieczne wakacje 2016". Główną atrakcją wydarzenia był koncert Mateusza Ziółko, a na wszystkich Sądeczan od godziny 15:00 czekało wiele atrakcji, a wśród nich m.in. występy artystyczne zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, konkurencje rodzinne czy kolorowe dmuchańce.

Życzenia udanych wakacji w imieniu prezydenta Ryszarda Nowaka przekazał Leszek Langer, dyrektor Wydziału Integracji i Rynku Pracy. - Bardzo się cieszę, że wybraliście Państwo właśnie sądecki Rynek i inaugurację "Bezpiecznych wakacji", tym bardziej, że mamy naprawdę piękną pogodę. W imieniu Pana Prezydenta Ryszarda Nowaka życzę wszystkim, aby ten wakacyjny czas był radosny, bezpieczny i miły, a atrakcji na terenie Nowego Sącza na pewno dla nikogo nie zabraknie. Wszystkiego dobrego - powiedział dyrektor Leszek Langer.

Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Bożena Jawor podkreśliła, że rozpoczynające się wakacje, to czas zasłużonego odpoczynku nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli i rodziców. - Życzę aby te wakacje byłe wspaniałe, pełne zdrowia i bezpieczne dla wszystkich, którzy będą korzystać z niespodzianek i atrakcji w wolnym czasie.

W oficjalnej inauguracji "Bezpiecznych wakacji 2016" wzięli również udział Grzegorz Chochla, dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej, podinsp. Krzysztof Chochliński, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.
leszek langer