O nas

Wydział Integracji i Rynku Pracy Urzędu Miasta Nowego Sącza sprawuje nadzór nad Sądeckim Urzędem Pracy, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej,
Środowiskowym Domem Samopomocy, miejskimi Domami Pomocy Społecznej,
a także urzędnikami realizującymi zadania z obszaru PFRON.
Wśród kompetencji wydziału znajduje się m.in. współpraca z organizacjami pozarządowymi
i innymi podmiotami, działającymi w obszarze polityki społecznej
na rzecz mieszkańców Miasta Nowego Sącza.

Menu strony

Obszary działania

- Lokalny Rynek Pracy
- Polityka Społeczna
- Wspierania organizacji NGO
- Instytucje Rynku Pracy
- Instytucje Pomocy Społecznej
- Powiatowa Rada Rynku Pracy
- Partnerstwo na rzecz Rynku Pracy
- Kampanie społeczneValid XHTML 1.0 Strict

Aktualności:


Jarmark Bożonarodzeniowy otwarty!

19 grudnia 2016 r.


Dzisiaj na sądeckim Rynku ruszył Sądecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Z ofertą wystawców zapoznał się prezydent Ryszard Nowak, który podczas wydarzenia spotkał się z Józefem Pyzikiem, prezesem Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu. Prezydentowi towarzyszył również Leszek Langer, dyrektor Wydziału Integracji i Rynku Pracy.

- Cieszę się, że po raz kolejny na Rynku możemy gościć wielu wystawców, którzy oferują sądeczanom regionalne produkty. Mam nadzieję, że przedświąteczne spotkania podczas jarmarku staną się tradycją, a ponieważ sam sprawdziłem regionalną ofertę, zapraszam wszystkich mieszkańców do odwiedzania stoisk - zachęcał Ryszard Nowak.

Do zakupów podczas Sądeckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zapraszał również inicjator wydarzenia prezes Józef Pyzik. - Jarmark to wyjątkowe miejsce, gdzie czekają na wszystkich nie tylko pyszne, ale również zdrowe produkty regionalne, pochodzące z ziemi sądeckiej. Od wędlin, ryb, przez nabiał aż po ozdoby świąteczne czy fajerwerki - mówił prezes Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu.

Inaugurację Sądeckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego swoimi występami uświetnili podopieczni Szkoły Muzycznej I stopnia z Korzennej oraz młodzi wokaliści z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Jarmark potrwa do środy (21 grudnia), a przy świątecznych stoiskach można skorzystać z oferty kilkunastu wystawców. Wśród oferowanych produktów znajdziemy m.in.: ozdoby świąteczne, choinki, wędliny, nabiał, świąteczne pierniki i potrawy regionalne, przedmioty użytkowe oraz artystyczne o charakterze świątecznym i nawiązującym do Świąt Bożego Narodzenia. Jak zapewniają organizatorzy, dla każdego klienta słodki upominek od świętego Mikołaja.